BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZ

Serkan YILBIR  Türk Dili ve Edebiyatı

  

Ökkeş DEMİREL Türk Dili ve Edebiyatı

    20/01/1973 Hatay Hassa’da doğdu. İlkokul, ortaokul, lise öğrenimini Hassa’da tamamladı. Yüksek öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden 1996 yılında tamamladı.  Hatay Belen Lisesinde ilk göreve başladı. Dörtyol Atatürk Lisesi, Demircilik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde öğretmenlik, Sefa Atakaş Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi’nde idarecilik görevinde bulundu. Cidde Uluslararası Türk Okulu’nda 11/10/2013 tarihinde göreve başladı.  Evli ve iki çocuk babasıdır.

 Metin ŞEKER  Türkçe
 Süleyman ALTINER Türkçe
 Seyide ÖZCAN Türkçe
ilkay_karahan  İlkay KARAHAN Türkçe
 Yusuf  DURMAZ Matematik 
abdullah  Abdullah KARAMAN Matematik
MUSTAFA_SZER   Mustafa SÜZER Matematik
 Mustafa KIZILKAYA Matematik 
abdullah

 Abdullah KUDAL Matematik

28/03/1977 yılında Niğde ili Hasakö de doğdu. İlk ve ortaokul ve liseyi Niğde de tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini 1998 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde bitirdi. Aynı yıl Kayseri ili Yahyalı İlçesi Derebağ Kasabası İlköğretim okulunda göre başladı. 2000-2001   yılları arası Bitlis Hizan Lisesinde asker öğretmenlik yaptı. Sırasıyla Yahyalı Atatürk Ortaokulu ve Yahyalı Yatılı Bölge Ortaokulunda çalıştı.2012 yurtdışı öğretmenliği sınavını kazanarak Suudi Arabistan Cidde şehrine görevlendirildi.Evli ve iki çocuk babasıdır.

MUSTAFA_SZER

  Ercan ÖMÜR Matematik

1978  yılında Erzurum Horasan Ilcesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Horasan da tamamladı. Erciyes Üniversitesi  Fen-Edebiyat  Fakültesi Matematik Bölümü’nden 1999 yılında mezun oldu. Aynı yıl Erzurum Tortum İlçesi Pehlivanlı İlköğretim Okulunda Matematik Öğretmeni olarak göreve başladı. 2006 yılında sınavla Erzurum Uzundere Halk Eğitim Merkezine Müdür yardımcısı olarak atandı. 2010 yılında Erzurum Uzundere Lisesine Müdür olarak atandı. 2012 yılında Erzurum Anadolu Sağlık Meslek Lisesine Müdür Başyardımcısı olarak atandı. 2012 Yılında girmiş olduğu yurt dısı öğretmenlik sınavını kazanarak  Cidde Uluslararası Türk Okuluna 2013 Ekim ayında öğretmen olarak atandı .

Öğretmenimiz, evli ve 2 Çocuk babasıdır. Ayrıca, Eğitimde Yönetim Semineri,İnceleme Arastırma ve Sorusturma Teknikleri, Rehberlik Hizmetleri Eğitimi, İlkyardım ve İlk Müdahale,Fatih Projesi , Bilgisayar ve  İnternet, Bilişim Teknolojileri Formatörlüğüi. E-Okul, MEBBİS  ve Direksiyon Eğitimi Alanlarında sertifika sahibidir.

Orta duzeyde İngılıze bilmekte  olan öğretmenimizin Teşekkür, Takdir. Başarı Belgesi ve Aylıkla Ödüllendirmeleri bulunmaktadır

 Nafiz TORUN   Fizik
 Ahmet AKÇELİK Biyoloji
hakan_uyar  Hakan UYAR Kimya

 

 Hayal KAYA Fen ve Teknoloji 
 Orhan ZEREY Tarih
Erdem_demirkol

Erdem DEMİRKOL Tarih

1980 yılında Ordu’da doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Ordu’da tamamladı. 1997 yılında Marmara Evrenkenti Fen-Edebiyat Bölümcesi Tarih Bölümünü kazandı. 2001 yılında adı geçen bölümden mezun oldu. 2002 yılında İstanbul Hadımköy’de vatani görevini gerçekleştirdi. 2004 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafında Şırnak ili Beytüşşebap Lisesi’ne Tarih öğretmeni olarak tayin edildi. İki yıl burada görev yaptıktan sonra yarım kalan Yüksek Lisans eğitimini sürdürmek üzere İstanbul Ümraniye’de Dudullu 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi’ne tayin edildi. Marmara Evrenkent’i Türkiyat Araştırmaları Merkezi’nde sürdürdüğü Yüksek Lisans eğitimini 2007 yılında tamamladı. Hazırlamış olduğu “2. Abdülhamid Döneminde Kudüs’te Kilise İmar ve İnşa Faaliyetleri” başlıklı yüksek lisans tezi Aralık 2007’de oy birliği ile kabul edildi. 2010 yılı Haziran ayında Ümraniye Atakent Anadolu Lisesi’ne tayin edildi.

2013 yılında yurtdışı öğretmenliği görevi kapsamında yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı bulunarak Suudi Arabistan’da çalışmakla görevlendirildi. 11 Ekim 2013 tarihi itibariyle Cidde Uluslararası Türk Okulu’nda göreve başladı. Halen bu görevde bulunmaktadır.

Kendisi “İnternet ve Bilgisayar Kullanımı”, “Okul Sağlığı”, “Akıllı Tahta Kullanımı”, “Avrupa Birliği ve Tarih Eğitimi”, “Direksiyon(Öğretici) Eğitimi” seminer sertifikaları almıştır. Ayrıca “Satranç Antrenörlüğü” belgesi sahibidir. Türkiye’de yayınlanan “Kültür” dergisinde makaleleri yayınlanmış olup TRT’nin hazırladığı “2. Abdülhamid” belgeselinde Araştırmacı-Tarihçi olarak yer almıştır. Osmanlı Tarihi, futbol, satranç özel ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

 Sefa ONBAŞI Coğrafya
ahmet_erdoan

Ahmet ERDOĞAN Coğrafya

   22/05/1970 Trabzon Çaykara’da doğdu. İlkokul, ortaokul, lise öğrenimini Karadeniz Ereğli’de tamamladı. Yüksek öğrenimimi Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi’nde tamamladı. Sırasıyla Iğdır, Of, Arsin, Trabzon merkezde görev yaptı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

DENZ_DURUT    Deniz DURGUT Sosyal Bilgiler
DENZ_DURUT

   Mehmet ŞENTÜRK Sosyal Bilgiler

    08/08/1980 de Muş'ta doğdu. İlkokul, ortaokul, lise öğrenimini Muş’ta tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2002 yılında Muş’ta göreve başladı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

AHMET_DA  Ahmet DAĞ Felsefe Grubu
 Ahmet GÜLER İngilizce
 Serkan ŞİMŞEK  İngilizce
 İhsan ÖZDEMİR  İngilizce

 
Kazım ÖZDEMİR  İngilizce
AHMET_ELVERD    Ahmet ELVERDİ İngilizce
AHMET_ELVERD    Hilmi DÖNMEZ İngilizce
 Zafer YILMAZ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
 Ender GÜNAY Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

 Ömer TAŞTAN Arapça

   12/01/1977 Adana’da doğdu. İlkokul, ortaokul, lise öğrenimini Kayseri’de tamamladı. Yüksek öğrenimini Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde tamamladı. Malatya ve Kayseri’de görev yaptı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Arapça bilmektedir.

mehmet_zta

Mehmet ÖZTAŞ Din Kültütü ve Ahlak Bilgisi

1974 Doğumlu olan öğretmenimiz Kahramanmaraşlıdır.Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olup aynı zamanda Din Felsefesi alanında Yüksek Lisans yapmıştır.Adana'da birkaç ilköğretim ve lisede öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra 11 Ekim 2013 tarihinde okulumuzda göreve başlamıştır.Evli ve iki çocuk babasıdır.

mehmet_zta

Ahmet GENİŞ Din Kültütü ve Ahlak Bilgisi

 

 Hüseyin SAMAST  Teknoloji Tasarım

  
 Sezai YAŞAR  Müzik
 Muhammet Masum ÇAKMAKTAŞ Beden Eğitimi
mustafa_doanu  Mustafa DOĞAN Beden Eğitimi
abd
 Abdulkadir AKUSTA       Bilgisayar Öğretmeni

 


oges   mebk12tr   egitim   ekayit   eokul4   eokul5